martenz

Športové centrum MARTENZ v Čadci

Trend, ktorý bolo možné pozorovať vo väčších mestách je naozaj aj v Čadci. Čoraz viac ľudí lákajú aktivity po škole alebo pracovnom čase. A pre tých máme širokú ponuku indoorových aktivít.

Novinkou v MARTENZe je FIT-BI-LIARD – je to veľký hrací stôl, na ktorom hráte podľa pravidiel biliardu, avšak namiesto gulí sú futbalky a hráte nohami.

Každý, kto chce zapracovať na kondičke alebo spevniť svoje problémové partie si príde na svoje na dvoch SQUASH – RICOCHET kurtoch. Tento raketový šport je vhodný pre každého nezávisle od veku, pohlavia či kondície. Každý môže hrať svojim tempom, čiže buď si len ťuká so spoluhráčom o stenu alebo nechá na kurte svoje maximum. Pre tých, čo majú radšej menšie rakety, je k dispozícii STOLNÝ TENIS.

Špeciálne pre ženy sme pripravili LADIES FITNESS. Tým, že je fitko len pre ženy, zabezpečuje súkromie. K dispozícii sú stroje, ktoré ženy najčastejšie používajú. Veľmi pozitívna je aj cena. Veď predsa chcete zoštíhliť seba a nie vašu peňaženku J

Pre ženy máme však oveľa viac možností vo forme cvičení. Takmer každý deň v týždni je iná možnosť ako si zacvičiť. TOP tejto sezóny je JÓGA. Tvrdá drina odmenená super výsledkami je určite kurz FORMOVANIE POSTAVY. Vo štvrtky sú Zdravotné cvičenia na FIT loptách. A v neposlednom rade je to JUMPING. Zoznam cvičení a jednotlivé časy nájdete na www.martenz.sk

Vráťme sa ale ešte k mužským aktivitám… V multifunkčnom kurte u nás nájdete ako v jedinom podniku na Slovensku možnosť zahrať si FUTSAL alebo FLORBAL v zmenšenej zostave DVAJA PROTI DVOM alebo bežne hrávajú aj TRAJA PROTI TROM. Často je jednoduchšie a lacnejšie si zahrať u nás v MARTENZe ako zháňať iné priestory.

Srdečne pozývame všetkých. Príďte a vyskúšajte. Ak vás už nebaví nudné vysedávanie, potrebujete po práci trocha pohybu, chcete zobrať niekam rodinu a zabaviť sa… NEVÁHAJTE.
Ponuka je široká a veríme, že každý si nájde to svoje.

Text a foto: Martin Kozák

Popis k foto: zahraj si FUT-BI-LIARD v Čadci