makov

Nočná Hasičská Liga v Makove

DHZ Makov pozýva na VI. ročník nočnej hasičskej súťaže o putovnú sekeru a zároveň VI.kolo Nočnej Hasičskej Ligy Žilinského kraja.

kedy: 22.7.2017 o 21:00 hod.
kde: v Makove – areál DHZ pri vlakovej stanici
kategorie: muži a ženy šport
pravidlá: klasický útok na 2B , pravidlá NHLky
časomiera: elektronická-sklopné terče
povrch: umelá tráva
štartovné: 7EUR

udalosť: www.facebook.com/events/921059631393547

DHZ Makov je jedným zo zakladateľov Nočnej Hasičskej Ligy Žilinského kraja (NHLka) a po kolách, ktoré sa v minulosti konali na makovskej colnici a v areáli lyžiarskeho strediska je výbornou správou, že sa domácemu dobrovoľnému hasičskému zboru spolupráci s obecným úradom podarilo pripraviť nový hasičský areál s traťou pokrytou umelou trávou. Areál DHZ sa nachádza pri vlakovej stanici v Makove poskytuje kvalitné súťažné, ale aj tréningové zázemie pre hasičov z Makova a blízkeho okolia.

V priebežnom poradí piateho ročníka NHLky vedie mužskú kategóriu Dolný Hričov pred hasičmi zo Štiavnika a Setechova. Ženskú kategóriu vedú dievčatá Hliníka nad Váhom pred Blažovcami a Kolárovicami. Najlepším kysuckým zástupcom medzi mužmi je piaty Staškov a zo žien šiesta Turzovka.

Siedme kolo NHLky je na programe už o týždeň 29.7. v Ochodnici. Nočná súťaž bude vyvrcholením tradičnej hasičskej soboty v Ochodnici – www.facebook.com/events/336479620121853.

Zdroj: NHLka Žilinského krajamakov