plesovka

NEOSTANE NA VÁS JEDEN SUCHÝ VLAS

Stačí, keď si spravíte čas! Ples športovcov Kysúc patri k vyhláseným podujatiam plesovej sezóny.  Opäť sa ponúka príležitosť zažiť energiou nabitý večer, plný tanca a vzrušenia. Teda, ak sa chcete naozaj dobre baviť…

Ples otvorí výnimočný hlas Jozefa Pavlusíka, do ktorého tónov a ladenia sa môžete skĺznuť v úvodnom tanci na parkete. Spevácku štafetu preberie nežnejšie pohlavie. Kto bol na Štefanskom pohári pozná, kto nie, tak spozná sýte tóny hlasu mladej kysuckej speváčky, študentky konzervatória, Vanesy Šutej. Povzbudený prípitkom a spevom našich hostí, si nájdete cestu na parket, keď vám do tanca bude hrať vyhlásená skupina Veľký Dom. Zárukou zábavy je zostava okolo Frontmana  a veľkého zabávača Miroslava Murča. Naozaj hrozí, že prvý krát (niekto po dlhšom čase) v živote zažijete po plese svalovicu v nohách. Miroslav si totiž do garde pozval hostí z Martina.  Kapela LUNA presne vie, AKO zábava graduje a do žíl plesajúcich živú vodu naleje.

Nestačí? Tento rok budeme skutočne v pohybe. Ples športovcov Kysúc navštívia majsterky sveta zo Staškova, Mažoretky EDIT. Zostava, akou ohúrili svetovú porotu, udrží tú správnu tepovú frekvenciu a plesovú pohodu. Komu bude bolo málo, DJ MG zahrá jedno kolo.

Aký by bol ples športovcov bez súťaží? Ale o tom až na parkete priatelia, to jednoducho treba zažiť. Niečo si necháme v talóne, lebo čo sa na plese stane, to tam aj ostane. Všetci dobre vieme, ako človeku vytrávi, keď sa možnosť naskytá, mysleli sme na to, stoly budú plné, jesť a piť môžete do sýta!

Ako tento článok zakončiť, pozvanie doladiť..? Pred zábavou do včasného rána, TOMBOLA vám bude daná. Nemáte auto, dovoLenku, ani byť? Stačí prísť a lístok zakúpiť. Ak nevyhrá každý, bude aspoň riadna… …veď, príďte na ples dokončiť, poriadne sa zabaviť!

Info a predaj: 0949 499 631; Facebook: Kysucký šport; kysuckysport@gmail.com;

Od 18. do 28. januára 2018 lístky aj v Dome kultúry Čadca

Dámy a páni, zrušte svoje plány, nechajte deti rodičom, vymeňte večer o ničom, za zábavu do rána za perlivý mok v pohári. Pôjde o najlepšiu zábavu v chotári, sme tu len raz za celý rok.      (ok?)

Cítime sa „plesovo“ a tak aj berte tieto riadky 😉 Všetko dobré priatelia

STÁLE PLATÍ, že ak si kúpite minimálne dva lístky, alebo násobok dvoch lístkov (4, 6, 8 ….), získavate 10% (3,90 E) zľavu na každý zakúpený lístok.

plagatp