web2

KHL: Zajtra na Slovan!

Tipovacia súťaž Kysuckej hokejbalovej únie a Kysuckého večerníka posiela prvých výhercov do Bratislavy na Slovan. Od partnera súťaže DC JOMIS, s. r. o. prevzal celkový víťaz Pavol Šurik dva lístky na KHL zápas proti Dinamu Minsk. Zhodou okolností pocestuje s kamarátom Danielom Kupkom, ktorý v „tipovačke“ skončil o tri body za ním.

V sídle firmy DC JOMIS, s. r. o. vládla priateľská atmosféra. V očakávaní na sobotňajší duel padali aj tipy, ako môže zápas skončiť. Výhercovia sa vyjadrili nasledovne, Pavol Šurik: „Sme Slováci a mali by sme držať spolu, preto budem fandiť Slovanu Bratislava. Pôjde o napínavý súboj, ale napokon zvíťazia domáci. Tipujem výsledok na 3:2.“ Daniel Kupka: „Myslím si, že Slovan vyhrá a bude perfektná atmosféra. Osobne sa veľmi teším a verím, že uvidíme dobrý hokej.“

Včera sa Slovanu proti Dinamu Rige strelecky nedarilo. Domáci nepremenili niekoľko vyložených šancí a tak sa ponúka alternatíva, či si to všetko nenechali na zajtra. Na ľade Zimného štadióna Ondreja Nepelu rozohrajú majstrovský zápas s Dinamom Minsk.

Naša Tipovacia súťaž bude mať tento týždeň prestávku. Tešíme sa na dojmy, aké prinesú naši výhercovia a budúci týždeň pokračujeme. Len tak mimochodom, aký výsledok zajtrajšieho duelu tipujete vy?  Športu zdar priatelia!

web1

KHU + www.kysuckysport.sk

partner