tipovacka2

Kysucký večerník a Kysucký šport pripravili JARNÚ TIPOVAČKU

UŽ V UTOROK RÁNO VYCHÁDZA NOVÝ KYSUCKÝ VEČERNÍK AJ S JARNOU TIPOVAČKOU.

Včera bol prvý jarný deň a k jari na Kysuciach neodmysliteľne patria futbalové zápasy. Uplynulá zima bola veľmi náročná a podpísalo sa to aj na futbalových kluboch. Z druhého miesta III. ligy sa odhlásila TJ Stráža a družstvám sa odpočítali body získané proti tomuto súperovi. Podobne zimnú prestávku „neustál“ ani posledný tím VI. ligy – Kysucké Nové Mesto B a tiež sa zo súťaže odhlásil.

Z toho čo nám v súťažiach ostalo sme pre vás namiešali zaujímavú zostavu pre prvé kolo našej VYLEPŠENEJ TIPOVAČKY – stačí si kúpiť Kysucký večerník, vyplniť súťažný kupón a si v HRE.

V III. lige máme na programe len 2 zápasy. Čadca odchádza k lídrovi súťaže do Liptovského Hrádku a Makov do Fiľakova. Aj keď Čadca vstúpila do jarnej časti víťazne (píšeme o tom na inom mieste), Liptovskému Hrádku má čo oplácať, keďže práve s ním prišla v prvom kole doma o všetky body (1:2). Pre Makov bude zápas vo Fiľakove jarnou súťažnou premiérou, nakoľko v nedeľu hral len prípravný zápas s MŠK Kysucké Nové Mesto a bude to príležitosť na odlepenie z poslednej priečky. Držíme palce a veríme v 3 body pre Makov.

V IV. lige bude Staškov bojovať o postupové nádeje a na úvod pocestuje do Diviak, ktoré v jeseni doma porazil 4:1.

V. liga nám štartuje kysuckým derby zápasom Skalitého s Rudinskou, ktorý by mal byť povinnou jazdou pre domácich aj keď derby zápasy bývajú nevyspytateľné, našepnúť môže jesenný zápas, ktorý sa skončil bezgólovou remízou. Ako druhý tip ponúkame zápas tabuľkových susedov, kde ôsma Rudina hostí o priečku lepšie Višňové. V jeseni na ich pôde Rudina podľahla 3:1.

VI. ligu rozbiehame so zápasmi lídrov. Ochodnica hostí na úvod piatu Podvysokú, na ich pôde v jeseni vyhrala 1:3. Vysoká nad Kysucou pocestuje k tretej Rakovej. Doma presvedčivo vyhrali 3:0, ale jarné zápasy sa hrajú úplne od znova a preveria kvalitu zimnej prípravy všetkých družstiev.

Tiket pre zapojenie sa do Jarnej TIPOVAČKY nájdete v týždenníku Kysucký večerník.

Kompletné pravidlá nájdete na www.kysuckyvecernik.sk

Hlavnú cenu do súťaže venovala cestovná kancelária TRAVEL STAR

tipovacka