26804790_378846712585779_1794485606908640450_n

Aký bol galavečer Športovec roka 2017 očami jeho osobností?

Ako začať úvod k článku, v ktorom sa vyjadrujú samé osobnosti kysuckého športu aj o tom, AKÝ bol galavečer Športovec roka 2017? Azda pokorne a s nádejou, akú mala Nelka Vahančíková v očiach počas svojho vystúpenia, že sa naplní to, čo si niektorí laureáti želajú. Ďakujeme za ústretovosť a bezprostrednosť pri odpovediach. Veríme, že vám budú športoviská patriť aj tento rok a my budeme o vašich výsledkoch môcť čo to napísať v takom rytme, akom „odpálili“ svoje vystúpenia Majsterky sveta, možoretky EDIT.

Lukáš Piják

Športovec roka 2017 26219272_378864575917326_7932575341551116149_n

Čo hovoríte na galavečer Športovec roka 2017? Aké pocity sprevádzali tie momenty na pódiu a ku komu(čomu) smerovali vaše prvé myšlienky? Čo by ste chceli odkázať Kysuckým športovcom, súčasným, či budúcim?

Galavečer sa mi veľmi páčil. Všetko bolo zorganizované na jednotku. Ďakujem za pozvanie a verím aj v ďalšie ročníky Kysuckého športovca roka. Na pódiu som bol šťastný. V hlave sa mi premietol celý rok, všetky spomienky, všetky zážitky a oslavy. Povedal som si, že všetko, čo robím, má zmysel. Ocenenia Kysucký športovec roka a hokejbalista roka mi dodávajú motiváciu do ďalšej práce. Chcem dokázať všetkým, že to nebol omyl a podávať kvalitné výkony aj naďalej. Moje poďakovanie patrí mojej rodine, ktorá má od malička podporuje, všetkým spoluhráčom, trénerom, kamarátom. Kysuckým športovcom by som chcel odkázať v prvom rade hlavne veľa zdravia, aby sa každému vyhýbali zranenia. Aby každý na sebe pracoval, chcel dokázať, že práve on je najlepší a úspechy skôr či neskôr prídu.

Miloš Roman

Hokejista roka a 2. Športovec roka 2017

Čo hovoríte na to, že ste sa stal Kysuckým hokejistom roka a zároveň strieborný Športovec roka 2017? Od koho ste sa to dozvedeli a čo vám vtedy napadlo ako prvé? Čo to pre vás znamená a čo by ste chceli odkázať Kysuckým športovcom, súčasným, či budúcim?

Je to super pocit! Potešilo ma to. Ale ešte viac ma potešilo, že sa tam umiestnil aj môj brat a myslím si, že hlavne on má najväčšiu zásluhu na tom, že sa to mne podarilo vyhrať. Ďakujem jemu a celej rodine, ktorá ma podporuje. Gratulujem aj Timovi Margušovi k umiestneniu. Vôbec som nečakal, že by som sa mohol umiestniť na druhom mieste Športovca roka a som naozaj veľmi šťastný. No stále je to druhé miesto a v ďalšom roku zabojujem o to prvé. Dozvedel som sa to od rodiny, ktorá tam bola miesto mňa a brata, pretože sme nemali príležitosť zúčastniť sa na podujatí. Každé ocenenie si veľmi vážim takže som veľmi šťastný a určite to ocenenie bude mať doma svoje miesto. Chcel by som odkázať športovcom nech pokračujú v práci, ktorú robia a nech sa nikdy nevzdávajú. potrebujeme na sebe neustále pracovať a zdokonaľovať sa a prekonávať samého seba. Neporovnávajte sa s ostatnými, ale buďte každý deň lepší než ste boli deň predtým.

Alexander Valúch

Stolný tenista roka a 3. Športovec roka 2017

Čo hovoríte na to, že ste sa stal Stolným tenistom roka a zároveň bronzový Športovec roka 2017? Od koho ste sa to dozvedeli a čo vám napadlo ako prvé? Čo to pre vás znamená a čo by ste chceli odkázať Kysuckým športovcom, súčasným, či budúcim?

To, že som sa stal stolným tenistom roka, ma až tak neprekvapilo, keďže vlastne som jediný z Kysúc ktorý urobil minulý rok veľký výsledok, ale čo sa týka celkového hodnotenia som veľmi prekvapený. Nečakal som to pri toľkej konkurencii. Dozvedel som sa to od kamaráta mojej Maminy, ktorý bol na vyhlasovaní. Pochopiteľne som bol veľmi rad, že som sa umiestnil v TOP 3 najlepších športovcov Kysúc. Znamená to pre mňa veľa. Ukazuje to, že sa  naozaj snažím v tom športe zlepšovať a napredovať a hlavne oceňuje moje, ale aj úsilie ostatných ľudí v tíme, ktorí sa podieľajú na mojich výsledkoch. Kysuckým športovcom môžem odkázať len toľko, nech naďalej na sebe pracujú a nech robia dobre meno Kysuciam.

Zdeno Štrba26220006_378867862583664_4584008236911411758_n

Futbalová legenda

Čo hovoríte na galavečer Športovec roka 2017? Aké pocity sprevádzali vaše momenty na pódiu, keď ste oceňoval najlepších a čo hovoríte na celkovú atmosféru podujatia a ocenených?

Myslím si, že to bol pekný večer. Bolo veľa ocenených, ktorí si to určite zaslúžia. Moje pocity na pódiu boli pekne, troška tréma hrala,  ale dúfam, že som to zvládol a všetci zúčastnení boli spokojní (Zdenov už legendárny úškrn). Ako hovorím, atmosféra bola super a verím, že ďalšie ročníky budú gradovať a športovci zopakujú úspechy z minulého roka. To želám všetkým Kysuckým športovcom.

Dávid Kalužník

Hasič roka 2016, 3. Hasič roka 2017

Čo hovoríte na galavečer Športovec roka 2017? Aké pocity sprevádzali tie momenty na pódiu a ku komu(čomu) smerovali vaše prvé myšlienky?

Galavečer športovec roka bol tento rok podstatne honosnejší ako minulý rok, keďže sa konal v sále domu kultúry v Čadci, čo mu dodalo väčšiu noblesu. Myšlienky na pódiu boli krásne. Stáť v žiari reflektorov bol pekný pocit. Prebrať cenu od Rasťa Faturu bolo celkom symbolické, nakoľko som s ním pred 9 rokmi behával za DHZ Korňa a boli to moje začiatky na vyššej forme súťaženia. A neodpustil som si ani myšlienku na nasledujúci tréning (úsmev)..

 

Peter Tichý

Laureát ceny za Oddanosť športu

Čo hovoríte na galavečer Športovec roka 2017? Aké pocity sprevádzali tie momenty na pódiu (či už ako dekorujúci, ale aj dekorovaný) a ku komu(čomu) smerovali vaše prvé myšlienky?

Zaujala a potešila ma už myšlienka takýto večer zorganizovať a pripomenúť si úspechy športovcov z celých Kysúc. Pre mňa osobne to znamenalo aj spomienky na moje začiatky, keď som na tom istom pódiu stal pred 34 rokmi ako najúspešnejší športovec okresu Čadca, pod ktorý patrilo aj Kysucké Nové Mesto. Aj preto moje myšlienky patrili hlavne mladým športovcom, s prianím, aby šport, ktorému sa venujú, robili hlavne srdcom bez očakávania nejakých finančných či materiálnych výhod. Pretože tie, ak prídu, by mali byť prirodzenou súčasťou, nie prioritou či cieľom. Bol to príjemný večer a verím, že sa stane tradíciou aj do ďalších rokov.26805262_378836345920149_186370461257157913_n

Dana Pavlíková

Laureát ceny za Oddanosť športu

Čo hovoríte na galavečer Športovec roka 2017? Aké pocity sprevádzali tie momenty na pódiu a ku komu(čomu) smerovali vaše prvé myšlienky?

Galavečer bol pre mňa novinka, veľmi sa mi páčila organizácia aj celý priebeh, scenár, réžia, moderátor, program, vyjadrenia ocenených i hostí. Dozvedela som sa o športovcoch, ktoré som nepoznala, o ich úsilí a výsledkoch.
O tom, že som bola nominovaná na ocenenie som vedela, no nakoniec, dve ocenenia, ktoré som dostala ma veľmi prekvapili a trošku zaskočili. Som zvyknutá vystupovať pred ľuďmi, ale tento moment bol iný, plný emócií. Na pódiu som nebola schopná nájsť tie správne slová, ktoré by vyjadrili to, čo som v tom momente cítila. Až keď som to po niekoľkých minútach mimo pódia „predýchala“ mi všetko došlo (úsmev). Ďakujem ľuďom, ktorí moju dlhoročnú prácu s deťmi a moju hráčsku kariéru ocenili. Ďakujem dievčatám, ktoré som trénovala, lebo ma posúvali ďalej a dodávali mi energiu. Ďakujem priateľom volejbalistom, lebo bez nich by to nefungovalo. Ďakujem mojej rodine, ktorá bola celé tie roky tolerantná. A nakoniec všetkým športovcom odkazujem: stanovte si cieľ a buďte vytrvalí!

26229676_378834859253631_214159204644296941_nSimona Kopačová

Fitness tréner roka

Čo hovoríte  na galavečer Športovec roka 2017? Aké pocity sprevádzali tie momenty na pódiu a ku komu(čomu) smerovali vaše prvé myšlienky?

Galavečer Športovec roka 2017 bola naozaj príjemná a vydarená udalosť, ktorá bola veľmi dobre zorganizovaná. Dúfam, že aj na ďalší rok sa takto stretneme. Moje prvé pocity keď som išla na pódium, boli pocity šťastia a zadosťučinenia voči mojim zverencom. Jednoducho povedané, stálo to zato a ako trénerka som neskutočne nabrala na ešte väčšej sile! Veľmi pekne ďakujem za 1. miesto. Pozdravujem moju rodinu a všetkých mojich zverencov, na ktorých mi naozaj záleží.

Juraj Vnuk

Moderátor roka 😉

Čo hovorte na galavečer Športovec roka 2017? Aké pocity sprevádzali hlavného moderátora na pódiu a aké myšlienky vám vírili hlavou počas aj po podujatí?

Klobúčik dole! Môžem hovoriť iba o samých pozitívach. Bol som mimoriadne milo prekvapený atmosférou, reakciami publika a samotnými laureátmi. Pocity boli s pribúdajúcim časom výborné. Akciu som si aj ja z môjho postu veľmi užil. Stretol som starých známych športovcov, rovnako spoznal nových a rozhodne bol tento večer aj pre inšpiráciu so silným odkazom: Podobné akcie športového rázu majú na Kysuciach zmysel!

Stanislav Cyprich

The Best Band

Čo hovoríte na galavečer Športovec roka 2017? Aké pocity sprevádzali tie momenty počas vystupovania na pódiu a čo vám napadne ako prvé, keď sa povie Kysucký Športovec roka 2017?

Že to bola vydarená akcia. Bol by som veľmi rád, keby sa stala tradíciou a Kysučania by tak mali možnosť vidieť kompletne na pódiu ocenených a oddaných ľudí pre šport. Za týmito výkonmi športovcov stojí veľa driny, disciplíny a pokory. Určite si zaslúžia pozornosť a ocenenie. Vystupovali sme na rôznych podobných akciách, ale doma je to emočne silnejšie a úplne iné. Doma je doma, ak mi rozumiete. Vážim si každého športovca a účinkujúcich. Majú môj veľký rešpekt. A prvé myšlienky? Zodpovedná a nezištná príprava, veľa prace v pozadí, no o to krajšia slávnosť a veľkolepá oslava športu a všetkých športovcov. Dnes vyhrali všetci, aj keď len niektorí boli na pódiu, verím, že to ostatných správne „nakopne“. Vážim si to a ďakujem, že sme mohli byť súčasťou.

26731215_378885335915250_2705135991404622561_n

Jozef Ježík

The Best Band

Čo hovoríte na galavečer Športovec roka 2017? Aké pocity sprevádzali tie momenty počas vystupovania na pódiu a čo vám napadne ako prvé, keď sa povie Kysucký Športovec roka 2017?

Keď si spomeniem na Galavečer Šprotovec roka 2017, vybaví sa mi jediné: Výborná akcia a na vysokej úrovni. Ako vnímam ľudí, ktorí tam boli, tak sa to naozaj podarilo a ich ohlasy sú veľmi pozitívne. Som skutočne poctený, že som mohol vystupovať na takomto podujatí, ktoré mi pripomínalo podujatie typu Osobnosť televíznej obrazovky (OTO), alebo Kryštálové krídlo. Čo sa týka našich športovcov, klobúk dole pred ich výkonmi a výsledkami. Každý si zaslúži osobitný zreteľ. Podujatie ukázalo, že máme na Kysuciach zaujímavé športové a umelecké osobnosti. Veď Jozef Pavlusík, Nelka Vahančíková, či Mažoretky EDIT perfektne zapadli do programu a vytvorili výnimočnú atmosféru. Klobúk dole a verím, že o rok sa Športovec roka opäť podarí. Týmto by som chcel poďakovať zvlášť Tomášovi Urbaníkovi a jeho kolegom, ktorí sa podieľali na príprave tohto skvelého podujatia. Do budúcna držím palce!

Rudolf Kuljovský

Fotograf galavečera Kysucký športovec roka 2017

Bola to výnimočná akcia. Prišlo veľa ľudí, veľa ocenených a poviem pravdu, kiežby bolo takýchto akcií na Kysuciach viac. Držím palce všetkým oceneným, ale najmä florbalistke Andrei Šidlovej, ale aj hokejistovi Milošovi Romanovi.

26805108_1154654641332320_2826592448688382961_nFrantišek Šuška

Silové športy – Zlato (Silový trojboj)

Čo hovoríte na galavečer Športovec roka 2017? Aké pocity sprevádzali tie momenty na pódiu a ku komu(čomu) smerovali vaše  prvé myšlienky?

Poviem úprimne, že som nečakal  takú účasť ľudí, to má celkom milo prekvapilo. Na to, že šlo o prvý ročník, sa to veľmi pekne zaplnilo. Špeciálne pocity som neprežíval, veď moje prvé myšlienky a všetky ďalšie smerovali samozrejme k tréningu a roku 2018. Čaká ma veľa práce a súťaží (úsmev).

Peter Truchlik

Silové športy – striebro (Armwrestler)

Čo hovoríte na galavečer Športovec roka 2017? Aké pocity sprevádzali tie momenty na pódiu a ku komu(čomu) smerovali tvoje prvé myšlienky?

Myslím si, že toto podujatie bol výborný nápad. Super myšlienka. Možnosť sa zoznámiť so športovcami a športmi, ktoré sa na Kysuciach uchytili a robia im dobré meno.

Pocity mám jednoznačne príjemné. Bol som rád, že som patril medzi športovcov, ktorí robia dobré meno nášmu regiónu. Je to v podstate také naše kysucké vysvedčenie pre každého z nás za svoju drinu, výsledky a lásku k športu. Ďakujeme.

Róbert Drábik

Hokejbalista roka 2017 – striebrorobo-urpava

Čo hovoríte na galavečer Športovec roka 2017? Aké pocity sprevádzali tie momenty na pódiu a ku komu(čomu) smerovali vaše prvé myšlienky?

Najprv to vyzeralo tak, že sa ani nezúčastníme. Hodinu pred začatím sme sa vrátili len z nemocnice. Poviem pravdu, ani som nečakal, že budem nominovaný a už vôbec, že skončím v kategórii hokejbal na druhom mieste. Galavečer bol dobre zorganizovaný, tak klobúk dole pred organizátormi a sponzormi akcie. Taktiež poďakovanie patrí všetkým mojim spoluhráčom, hráčom a ľuďom okolo hokejbalu. Špeciálne a úprimné poďakovanie patri hlavne mojej manželke Kristínke, ktorá stojí celý čas pri mne.

Miroslav Škrobian

Tréner roka 2017

Čo hovoríte na to, že ste sa stal kysucký tréner roka? Od koho ste sa to dozvedeli a čo vám napadlo ako prvé? Čo to pre vás znamená a čo by ste chceli odkázať Kysuckým športovcom, súčasným, či budúcim.

Keď mi ako prvý napísal Rudo Kuljovský, že som kysucký tréner roka, myslel som si, že je to žart.  Najprv som mu nerozumel čo tým myslí. Potom mi poslal fotografiu z galavečera a už som bol v obraze. Hlavne som ostal veľmi prekvapený, že práve ja som to vyhral. Chcem sa všetkým poďakovať, ktorí ma podporili a zvolili za naj trénera roka. Veľmi si to cením. Ani vo sne by mi nenapadlo, že získam takéto ocenenie. A všetkým chcem odkázať, že treba len vydržať a s pokorou pracovať na tom, čo vás napĺňa a poháňa vpred. U mňa je to vzpieranie.

futbalistka-ifMonika Bytčánková

Futbalistka roka 2017

Čo hovoríte na galavečer Športovec roka 2017? Aké pocity sprevádzali tie momenty na pódiu a ku komu(čomu) smerovali vaše prvé myšlienky? Čo by ste chceli odkázať Kysuckým športovcom, súčasným, či budúcim?

Určite to bol super večer, ktorý bol významný pre mnoho športovcov. Všetci prítomní si ho skutočne užívali. Športovci, ale aj ich fanúšikovia. Som nesmierne rada, že som sa mohla zúčastniť. Organizátorom patrí veľká vďaka! Prvé myšlienky na pódiu boli skôr otázky typu, čim som si to ja vlastne zaslúžila?

Mala som menší pocit neistoty, ale ten vystriedala radosť z toho že som sa mohla zúčastniť niečoho takého ako bol Galavečer Športovec roka 2017 a ešte získať ocenenie. Môj odkaz pre športovcov je, že ak máte ten šport naozaj radi, tak ho robte so srdcom a radosťou.

26219510_378883295915454_2569321281949749388_nAndrea Šidlová

Florbalistka roka 2017

Čo hovoríte na galavečer Športovec roka 2017? Aké pocity sprevádzali tie momenty na pódiu a ku komu(čomu) smerovali vaše prvé myšlienky? Čo by ste chceli odkázať Kysuckým športovcom, súčasným, či budúcim?

Galavečer bol na prvý ročník kvalitne spracovaný, premyslený a cítila som sa prijemne počas celého večera. Prvé myšlienky na pódiu boli také, že musím dávať krátke odpovede, pretože sa viem rozhovoriť (smiech) Športovcom želám, nech na sebe neustále pracujú, aby aj tí, čo tento rok neboli na pódiu, tam čoskoro mohli stáť a užiť si svojich zaslúžených 5 minút slávy.

Zuzana Veselková

Rodič

Zuzka, poviete nám niečo o svojich pocitoch z galavečera Športovec roka 2017? Ako sa vám páčil program a športovci?

Už pri príchode do Domu kultúry v Čadci bolo cítiť vynikajúcu atmosféru mladých ľudí, ktorý sa v ten slávnostný večer vyobliekali, aby si patrične uctili organizátorov a hostí prvého ročníka vyhlasovania výsledkov Kysucký športovec roka. Každý sa letmými pohľadmi pozeral okolo seba, kto všetko prišiel, známi sa pozdravili prehodili pár slov, ale každému sa dalo čítať v tvári záujem a očakávania, čo sa bude dnes večer odohrávať. Myslelo sa na hostí v každom ohľade. Vstupenky písane na meno, jeden z organizátorov nás osobne privítal našiel si chvíľku pri svojich povinnostiach a poďakoval, že sme priši. Celým večerom sa tiahla uvoľnená atmosféra presne tak ako to u správnych športovcov býva. Všade bolo cítiť fair-play náladu a konkurenti sa na pódiu stávali kamarátmi. Gratulovali si všetci navzájom k úspechom. Kultúrny program veľmi potešil nakoľko kultúra ide ruka v ruke so športom. Pre nás to bola top udalosť roka v Čadci. Z pohľadu matky mladého športovca sa chcem srdečne poďakovať za pozvanie. Veľmi dobre sme sa zabávali, užili sme si príjemnú atmosféru a tajne dúfam, že raz na pódiu bude stáť aj môj syn. Týmto by som chcela vyzvať všetkých rodičov, aby podporovali talent v svojich detí. Mali by sme im venovať každú možnú chvíľu. Som rada, že sa pomaly začínajú budovať ihriská, športové haly, ale prvý krok musí isť z rodiny lebo Bez obetí niet víťazov!

26733954_378839035919880_6612651519814825846_n

Ján Masný

Organizátor roka 2017 – bronz

Čo hovoríte na galavečer Športovec roka 2017? Aké pocity sprevádzali tie momenty na pódiu a ku komu(čomu) smerovali vaše prvé myšlienky?

Galavečer je super nápad! Takýto štýl vyhodnotenia športovca roka je omnoho dôstojnejší  a zaujímavejší. Myslím, že to treba zachovať v takejto forme. Nejaké a nielen športové akcie som už organizoval a viem aké to je náročné. Aj preto patrí môj obdiv všetkým čo sa na Tom podieľali. V ankete som sa umiestňoval skôr ako športovec, teraz prvý krát, po nejakej odmlke sa mi podarilo získať ocenenie ako organizátor, ale pocit to bol rovnako úžasný! Viete, niekto ocenil našu prácu a námahu, ktorá nevyšla nazmar, a to ma veľmi teší. A prvé pocity pri vchádzaní na pódium? „Starneš kámo…“ Kedysi si tu chodil ako športovec, a teraz… už ako organizátor… (smiech)

Nika Štefundová

Atletika – bronz

Čo hovoríte na Galavečer Športovec roka 2017? Aké pocity sprevádzali tie momenty na pódiu a ku komu(čomu) smerovali vaše prvé myšlienky?

Bol to príjemný večer. Teší ma, že som bola pozvaná a aj vyhodnotená. Verím , že sa akcia ešte zopakuje.

Radka Prívarová

Atletika – striebro

Čo hovoríte na Galavečer Športovec roka 2017? Aké pocity sprevádzali tie momenty na pódiu a ku komu(čomu) smerovali vaše prvé myšlienky? Čo by ste chceli odkázať Kysuckým športovcom, súčasným, či budúcim?

Galavečer ma vemi milo prekvapil. Bol to príjemný, dobre zorganizovaný športový večer. Vážim si ocenenia a som rada, že môžem behať a porovnávať se nielen vo vlastnej kategórií, ale aj celkovo so všetkými bežcami. Myšlienky samozrejme smerujú k sezóne 2018, kedy by som chcela ešte o niečo posunúť svoje výkony a udržať si schopnosť konkurovať bežcom aj ďaleko za hranicami nášho kraja.

Alexandra Závadská

Atletika – zlatoorez

Čo hovoríte na Galavečer Športovec roka 2017?

Galavečer ako taký som si veľmi užívala, určite je jedným z podujatí, na ktoré tak skoro nezabudnem. Je pre mňa cťou byť takto verejne ocenená za svoju celoročnú snahu a nesmierne si to vážim. Vytvorený kultúrny program bol pre mňa súčasne skvelým odreagovaním. Galavečer Športovec roka 2017 teda hodnotím nadmieru pozitívne.

Aké pocity sprevádzali tie momenty na pódiu a ku komu(čomu) smerovali vaše prvé myšlienky?

Už v momente, keď som sa dozvedela, že patrím medzi nominovaných športovcov, sa ma zmocnila ohromná radosť. Stojac na pódiu som si želala len to, aby daný okamih trval večne; dostať ocenenie za každý jeden z toho nekonečného množstva bežeckých kilometrov, bez ktorých si vlastne ani nedokážem predstaviť svoju existenciu, je pre mňa ozajstným zadosťučinením a zároveň motiváciou pokračovať ďalej, a snažiť sa ešte viac. Vidím, že moje úsilie má význam, a dodáva mi to energiu napredovať. Motivuje ma to k tomu, aby som sa mohla aj o rok takto postaviť na pódium s tým, že sa budem po celý rok usilovať o to, aby dosiahnuté úspechy boli ešte väčšími.

 Čo by ste chceli odkázať Kysuckým športovcom, súčasným, či budúcim?

Viem, akou náročnou dokáže byť snaha o dosiahnutie úspechu, čo všetko si športovci musia dennodenne odriekať, aj ako ťažko sa niekedy predýchavajú neúspechy aj napriek maximálne vynaloženej snahe. Ako veľmi dokáže mrzieť dať všetko, a mať nič. No napriek tomu sa nikdy, nikdy, ale naozaj nikdy nevzdávajte. Každá jedna snaha sa raz ukáže, aj tá najmenšia. Neúspechy sa nás iba snažia niečomu naučiť, otestovať našu vytrvalosť, nútia nás na chvíľu sa zastaviť, alebo nám ukazujú, že je nutné zmeniť smer. Nie sú protikladom úspechu, sú jeho súčasťou. Práve vďaka chybám, z ktorých sme si mnohokrát mohli vziať trpké ponaučenie, a pádom, po ktorých sme sa znovu postavili sme dnes najsilnejšími, akými sme kedy boli, a ak do toho dnes dáme všetko, už budeme len silnejšími. Verím tomu, že keď pri svojom športe vytrváme a ukážeme, čo všetko drieme hlboko v nás, dokážeme robiť neuveriteľné veci.

A ešte by som na záver rada podotkla snáď aj to najdôležitejšie; nech už sa venujete čomukoľvek, robte to hlavne s radosťou. Milujte svoj šport. Bavte sa tým, užívajte si to. Je to vidieť. A je to asi tým najkrajším, čo na športe existuje.

Pre Kysucký šport, Viktória Zlatá. Foto: Rudolf Kuljovský

Príjmite pozvanie na reprezentačný ples športovcov Kysúc. Zárukou zábavy bude pútavý program, kde vystúpi temperamentný hudobný hosť kapela LUNA, spevácky talent Vanesa Šutá, Česko-slovenský barytón Jozef Pavlusík a do tanca zahrá skupina Veľký dom a DJ MG! Neostane na vás nitka suchá a v tombole pôjde o auto!

plagatp