ples3

Úspešný ples futbalistov v Rakovej pokračuje v tradícii

16. februára 2019 pokračuje tradícia úspešného plesu futbalistov v Rakovej. Ples každoročne napreduje míľovými krokmi a nebude tomu inak ani pri jeho treťom ročníku.

Organizátori zverili otvorenie plesu do rúk Milana Tomiczeka z Třinca, ktorý podujatie odpáli svojou barmanskou show. Počas celého plesu bude tento skúsený vicemajster Európy z roku 2014 pripravovať pre účastníkov rôzne miešané drinky a koktejly.
O zábavu plesajúcich hostí sa bude premiérovo starať DJ Banderas. Je známy nielen svojim výberom hudby ale aj atraktívnou svetelnou show.

ples2

Hlavným bodom programu plesu futbalistov v Rakovej bude módna prehliadka úspešnej módnej návrhárky a rodáčky z Rakovej Jany Koperovej. Tá odprezentuje modely svojej značky AVENIR s ktorou žne úspechy nielen doma, ale aj v Európe. Má za sebou úspešne prehliadky na Trenčín Mesto módy, významnú spoluprácu s akreditovaným fotografom z Čiech Máriom Sikorom, ktorého fotky zverejnili módne časopisy Vogue, Elegant, Salyse a iné. Janku a jej modely čaká v budúcom roku prestížna módna prehliadka v Benátkach k filmovému festivalu Catwalk Red Carpet. Zaujímavé modely predstaví sama návrhárka a v jej modeloch uvidíme viacero krásnych modeliek na čele s jej dcérou. Tamara ide v maminých šľapajách a úspešnej maminke v mnohom pomáha. Janka oblieka viacero známych osobností a jej modely boli už aj na viacerých významných plesoch aj napriek tomu sú cenovo dostupné o čom sa môžete presvedčiť v predajni AVENIR. Nájdete ju v Čadci v budove Trinity pri kostole.
Počas plesu bude v predaji aj lukratívna tombola a o dobrú náladu sa už tradične postará aj moderátor František Ďurkáč.
ples1