ŠKODA

ŠKODA GREEN ROADSHOW 2016 v Čadci

1. Júl na Matičnom námestí v Čadci

Viac o tomto zaujímavom podujatí prezrádza marketingová manažérka spoločnosti AUTOPROFIT ČADCA, Veronika Kovačičová:

ŠKODA GREEN ROADSHOW, čo si pod tým môžeme predstaviť?
ŠKODA GREEN ROADSHOW je zaujímavé podujatie pre fanúšikov cyklistiky. Do Čadce prináša kúsok legendárnej Tour de France, bohatý program pre deti a dospelých, veľa zábavy a súťaže o zaujímavé ceny. Program bude prebiehať od obeda do večerných hodín. Podujatie si tak môžu vychutnať aj fanúšikovia, ktorí sú v piatok bežne v práci.

ŠKODA

Na čo sa môžeme tešiť?
Pripravený je naozaj zaujímavý program. Cyklistickí nadšenci dostanú jedinečnú šancu zdolať časť slávnej Tour de France na cyklistickom trenažéri. S tým je spojená veľká výzva. Každý, kto na trenažéri absolvuje 3 kilometre, zapojí sa do živej reťaze v dĺžke tohtoročnej Tour de France – celkovo 3519 kilometrov. Deti sa určite radi vyšantia na skákacom hrade, zmerajú si svoje sily s Yetim pri preťahovaní lanom. Pripravené je maľovanie na tvár. A kým sa deti budú zabávať v detskom kútiku, rodičia majú možnosť otestovať nové modely značky ŠKODA.

Spomínali ste súťaže, prezradíte niečo viac?
Pripravené sú súťaže pre malých aj veľkých. Okrem toho v Čadci hráme o automobil ŠKODA na víkend s plnou nádržou a o balíčky hodnotných darčekových predmetov značky ŠKODA. Príďte sa zabaviť, zasúťažiť a určite si odnesiete príjemný zážitok.

Čo má spoločné značka ŠKODA s cyklistikou?
Úplne všetko. Značka ŠKODA okrem vozidiel ponúka aj špičkové bicykle. Na nich mimochodom trénujú dopravnú vychovu čadčianske deti pod dohľadom mestskej polície na dopravnom ihrisku na Žarci. ŠKODA je od roku 2014 oficiálnym partnerom a dodávateľom sprievodných vozidiel na Tour de France. Od roku 2015 je tak isto partnerom prestížneho zeleného dresu. Novým partnerom zeleného dresu pre najlepších špurtérov je ŠKODA AUTO aj na slávnych pretekoch okolo Španielska La Vuelta. ŠKODA AUTO však podporuje cyklistiku aj na Slovensku. Podporuje prestížne preteky okolo Slovenska, charitatívnu akciu Cez Slovensko na bicykli za 5 dní a siedmy rok je partnerom Petra Velitsa. Fanúšikovia horskej cyklistiky poznajú ŠKODA BIKE OPEN TOUR, ktorú ŠKODA AUTO z pozície generálneho partnera podporuje.

Čo priviedlo túto roadshow do Čadce?
Vozidlá značky ŠKODA sú na Kysuciach veľmi oblúbené. Spoločnosť AUTOPROFIT ČADCA sa zaoberá predajom a servisom vozidiel značky ŠKODA od roku 2007. Orientácia na kvalitu poskytovaných služieb prináša vynikajúce výsledky. Za rok 2015 sme získali titul Best Dealer ŠKODA na Slovensku. Okrem tohto titulu sme získali prvé miesta aj v iných kategóriách, a to Servisný team roka, Kvalita a výkonnosť servisu, Obchod s Originálnymi dielcami a Best of Marketing. Máme tu spokojných zákazníkov, ktorí u nás vozidlá značky ŠKODA nie len nakupujú, ale aj pravidelne servisujú v našom autorizovanom servise. Čadca a tento región si predsa zaslúži takéto podujatie.

Srdečne Vás pozývam, vidíme sa v piatok, 1. júla na Matičnom námestí.

zdroj: www.autoprofitcadca.sk