Rozhovor s Máriom Borisom, prečo je Krásno vonku úspešnejšie ako doma?

III. liga SsFZ – 8. kolo

FIĽAKOVO – KRÁSNO NAD KYSUCOU 0:3 (0:2)

Góly: 2., 44.(PK) B. Macura, 68. M. Boris.

Ako videl priebeh zápas a o aktuálnej situácii v Tatrane nám porozprával strelec tretieho gólu Mário Boris.

Gratulujem k víťazstvu, bolo to aj na ihrisku také jednoznačné?

boris2Mali sme dobrý vstup do zápasu, keďže sme už v 3 min. vyhrávali 0:1 zásluhou B.Macura . Do polčasu sme si vypracovali ešte dve veľmi dobré šance, ktoré sme žiaľ nevyužili. Tesne pred koncom polčasu sme ešte zahrávali pokutový kop, ktorý premenil Macura. V druhom polčase sme dali následne tretí gól. Fiľakovo sme do väčších šancí nepúšťali, takže myslím, že 3 body sme si zaslúžene odniesli domov.

Tvoj gól definitívne spečatil víťazstvo Tatrana, mohol by si nám opísať tú situáciu?

Roman Sýkora zahrával rohový kop a jeho lopta si našla cestu na moju hlavu, ktorú som zahlavičkoval do súperovej brány.

Tatran má lepšiu bilanciu zápasov vonku ako doma, čomu to pripisujete?

Túto sezónu nás prenasledujú veľa absencií hráčov, čo môže byť tiež dôsledkom, pretože každý hráč v mužstve je pre Tatran dôležitý.

V tejto sezóne tvoj prvý gól, otvoril si si strelecké konto aj pre ďalšie zápasy?

Áno, verím ,že prispejem klubu ešte ďalšími gólmi.

Krásno nad Kysucou: P. Lastovica – B. Beniač, M. Boris (79. J. Zátek), D. Pagáč, B. Kopásek (46. K. Koleno), R. Sýkora, K. Gábor, M. Rajnoha (46. M. Novotný), B. Macura (80. P. Staňo), V. Harman (77. A. Greguš), J. Chupáč.

Rozhodoval: M. Považan.

Divákov: 350.

Zápas ČADCA – LIPTOVSKÝ HRÁDOK odložený pre nespôsobilý terén.

Ostatné výsledky:

Martin – Žarnovica 1:2 (1:0), Rimavská Sobota – Banská Bystrica 1:3 (0:2), Detva – Kalinovo 0:3 (0:1).