w1thhjjyqmymfhexf0xvoa_milo-roman-v-drese-vancouver-giants

Poď na tréning Miloša Romana do MM Arény!

Slovenský hokejový reprezentant do 20 rokov, aktuálne hráč Vancouver Giants sa vracia domov, aby si splnil svoje povinnosti študenta strednej školy a popri tom bude trénovať v MM Aréne!

Tesne pred vrcholom základnej časti Kanadskej juniorskej súťaže WHL (Western Hockey League), kde Miloš v 58 zápasoch pozbieral 59 bodov za (27 gólov a 32 asistencií) chce prvý Kysučan draftovaný klubom NHL (Calgary Flames) venovať čas maturite z angličtiny a Slovenského jazyka na Gymnáziu v Kysuckom Novom Meste, ktoré si vybral po absolvovaní ZŠ Nábrežnej v Kysuckom Novom Meste.

milos-roman

Po ceste cez polovicu zemeguľe a školských povinnostiach bude Miloš Roman zarezávať na kysuckom ľade v Krásne nad Kysucou!

Príďte si pozrieť tréning hráča, ktorého draftoval klub z NHL!

MM Aréna bude jeho prechodným tréningovým stánkom, tak neváhajte a príďte sa na jeho tréning pozrieť osobne a na vlastné oči vidieť hráča, ktorého draftoval klub z NHL! Mimoriadny zážitok a cenné stretnutie ocenia deti a mládež, ktorých baví šport a najmä ľadový hokej.5ab934d61169c

Tréning sa uskutoční v stredu, 13. marca 2019 od 15.00 h do 16.00 h na ľadovej ploche MM arény. Hneď potom sa počas krátkej besedy budete môcť opýtať napríklad aj to, ako sa žije hokejistovi z Kysúc v meste, kde hrávajú  „kosatky“ z NHL – Vancouver Canucks a ktoré je považované za jedno z najlepších miest sveta pre život!za6_4155_standard

KYSUCKÝ ŠPORT