skalite3

ONLINE PRENOS: TJ Slovan Skalité – ŠK Čierne

dnes 17:30 / Vyvrcholenie sezóny 2017/ 2018 prináša v V. lige skupiny A naozajstnú futbalovú lahôdku. Kysucké „El Clasico“ FK Slovan Skalité privítal na svojej horúcej pôde odvekého rivala ŠK Čierne. Naposledy sa spolu stretli v jesennej časti v Čiernom, kde sa pred zrakmi viac ako tisíc priaznivcov body po remíze 1:1 spravodlivo delili. Teraz oba tímy ale čaká úplne iný zápas. Na lavičke Skalitého pre týždňom ako tréner po dohode skončil svoje pôsobenie Vladislav Brisuda, jeho dočasným nástupcom sa na posledné dva zápasy stal Stanislav Špila. Kormidlo mužstva z Čierneho už niekoľko rokov úspešne vedie Jozef Privarčák. Oboch trénerov sme požiadali o pár viet pred „zápasom sezóny“.

úvodné zostavy:

TJ Slovan Skalité: 78 Tomáš Holák, 2 Peter Vaňovec, 27 Juraj Krčmárik, 8 Rudolf Mikula, 3 Erik Petrák, 9 Peter Borovička, 15 František Mudrík (C), 7 František Lušňák, 12 Marek Špilák, 14 Róbert Špilák, 6 Juraj Križek.

ŠK Čierne: 1 Marian Krišica, 3 Lukáš Benko, 5 Matej Dirgas, 8 Peter Strapáč, 4. Ján Malik, 13 Pavol Unzeitig, 16 Tibor Časnocha (C), 15 Peter Jurčík, 6 Anton, Jaroš, 2 Peter Švancár, 9 Maroš Krenželák.

Hlavný rozhodca: Radoslav Závodský

Asistenti: Jozef Mosor, Rastislav Riško

Priamy prenos začal 17:30

Pekné popoludnie dámy a páni, vitajte pri našom LIVE online prenose dnešného zápasu. Budeme Vás sprevádzať dianím na ihrisku a pokúsime sa Vám sprostredkovať všetko dôležité a podstatné.

Kysucké „El Clasico“ prinesie súboj  domáceho TJ Slovan Skalité a hosťujúce ŠK Čierne.

Pohľad do tabuľky:

TJ Slovan Skalité je na 6. priečke s 36 bodmi a ŠK Čierne je na 3. priečke s 43 bodmi.

V Skalitom je momentálne pod mrakom, dúfame, že nám nebude pršať ako minulý týždeň v Turzovke.

Ďakujeme za pozornosť, svoj názor a postreh nám môžete nechať na stránke Kysuckého športu na Facebooku
Je dobojované, spravodlivá remíza 0:0 a záverečné podávanie rúk
90’ Hlavný rozhodca ukončil tento zápas a nenadstavil ani jednu minútu za stavu 0:0
89’ Hostia zahrali priamy kop na polovici ihriska na krátko a nebezpečným centrom ohrozili súperovu bránu
86’ Hráč domácich Juraj Krčmárik sa dostal do úniku a padá tesne pred šestnástou, ale hlavný rozhodca necháva pokračovať hru ďalej
84’ Posledné striedanie na strane domácich, hráča s číslom 2 Petra Vaňovca strieda hráč s číslom 13 Peter Gavenčiak
83’ Tuhý boj sa odohráva v strede ihriska
81’ Hráč domácich Peter Borovička vysúva krásnym pasom hráča s číslom 2 Petra Vaňovca do úniku, ale asistent rozhodca videl ofsajd
79’ Zápas je veľmi vyrovnaný, žiaden tím nechce urobiť chybu, ktorá by ho mohla stáť 3 body
78’ Druhé striedanie na strane domácich, hráča s číslom 14 Róberta Špiláka strieda hráč s číslom 11 Michal Kožak
76’ Faulovaný domáci Róbert Špilák, následná štandardná situácia bola zneškodnená obranou tímu hostí
73’ Hlavný rozhodca udeľuje dve žlté karty domácim hráčom, 27 Juraj Krčmarik a 8 Rudolf Mikula
72’ Domáci nevyužili rohový kop
70’ Posledné striedanie na strane hostí, hráča s číslom 6 Antona Jaroša strieda hráč s číslom 12 Matej Časnocha
69’ Striedanie na strane domácich, hráča s číslom 6 Juraja Križka strieda hráč s číslom 10 Jozef Duraj
66’ Striedanie na strane hostí, už druhé, hráča s číslom 13 Pavol Unzetig strieda hráč s číslom 7 Marcel Birtus

65’ Róbert Špilák napálil loptu do múru
65’ Hráč hostí Lukáš Benko fauloval hráča domácich Juraja Križeka, nasleduje štandardná situácia
62’ Ďalekonosný pokus domáceho hráča Františka Mudríka končí vysoko nad bránou
60’ Striedanie na strane hostí, hráča s číslom 2 Petra Švancara strieda hráč s číslom 10 Patrik Kubalík
57’ Domáci zahrávajú rohový kop, ale strelu z voleja hráči zablokovali, hosťom sa podarilo získať  loptu
56’ Priamy kop končí rohom domácich
56’ Vynikajúca práca Róberta Špiláka v strede ihriska, po ktorej nasleduje priamy kop
53’ Šanca hostí, Ján Malik prudkou strelou triafa tesne nad bránu domácich
49’ Hostia zahrávajú rohový kop, ale neprináša im ohrozenie súperovej brány
Fanúšikovia futbalu, ktorí sledujú náš prenos, ozvite sa nám na Facebook, čakáme na Vaše reakcie
48’ Kapitán hostí strieľa z veľkej diaľky mimo bránu
46’ Rozhodca fúkol do píšťalky a zahájil druhý polčas
Odhadovaná návšteva 400 divákov, ktorí si zápas užívajú na štadióne,  atmosféra je vynikajúca
Hlavný rozhodca ukončil prvý polčas
45’ Hlavný rozhodca nastavil 1 minútu
43’ Róbert Špilák výbornou prihrávkou našiel Juraja Križeka, ktorý strieľa do stredu brány, brankár hostí nemal s touto strelou väčší problém
39’ Žltá karta pre hráča Petra Vaňovca (TJ Slovan Skalité)
37’ Domáci sa dostali do brejkovej šance, ale Jurajovi Krčmárikovi strela nevyšla a brankár Marián Krišica nemal s ňou problém
35’ Domáci František Mudrík skúša strelou z diaľky ohroziť brankára hostí, ale bránu tesne míňa
33’ Rohový kop, ktorý centroval Anton Jaroš prešiel cez celú šestnástku a nasleduje odkop od brány domácich
32’ Štandardnú situáciu hostí z rohu ihriska odvracajú domáci na rohový kop
29’ Lukáš Benko za hostí strieľa vysoko nad
27’ Ďalší rohový kop na strane domácich
24’ Hra sa prelieva z jednej strany na druhú a vidíme viacero malých faulov v strede ihriska na oboch stranách
20’ Skvelý Marián Krišica ďalším vynikajúcim zákrokom podržal svoj tým, keď vychytal Juraja Krčmárika z vyloženej šance
17’ Juraj Krčmárik z rohu šestnástky prihral hráčovi domácich Jurajovi Križekovi a ten z vyloženej šance trafil do stredu bránky a Marián Krišica vynikajúcim zákrokom zachraňuje svoj tým od čistého gólu

16’ Hra sa zatiaľ pohybuje len v strede ihriska

14’ Nebezpečná štandardná situácia domácich z rohu šestnástky neohrozila brankára hostí

11’ Strela hostí, Maroš Krenželák strieľa z poza šestnástky,  s prehľadom istí brankár domácich

9’ Ďalšia štandardná situácia zo stredu ihriska, ale tentoraz zahrávajú domáci

7’ Domáci zahrávajú prvý rohový kop po vynikajúcej práci Petra Vaňovca, ale roh sa nepodarilo zužitkovať

6’ Ďalšia štandardná situácia hostí z polovice ihriska končí v moci brankára domácich

5’ Prvá väčšia šanca hostí skončila úspešným zákrokom brankára domácich

3’ Hráč domácich František Lušňák fauloval v strede ihriska, ale hosťom sa nepodarilo ohroziť brankára

2’ Úvod zápasu začal opatrne

1’ Prvý polčas bol práve zahájený

Čakáme na začiatok zápasu, z neznámych príčin sa nám výkop oneskoril, my sme pripravení.

fktatran2ONLINE PRENOS: FK Tatran Turzovka – TJ Spartak Vysoká nad Kysucou