fktatran2

ONLINE PRENOS: FK Tatran Turzovka – TJ Spartak Vysoká nad Kysucou

dnes 17:00 / Tradičný DERBY zápas Tatrana Turzovka so susedným Spartakom Vysoká nad Kysucou. Susedia nielen geografickí, ale aj tabuľkoví. Po 24.kolách V. ligy skupiny A majú oba celky svorne 35 bodov. Spartak má na konte o jedno víťazstvo viac, Turzovka vybojovala až 5 remízových zápasov. V jesennom spoločnom zápase sa tešili Turzovčania. Z Vysokej si po výhre 2:3 odniesli plný počet bodov. V drese Tatrana určite nastúpi aj čarostrelec V. ligy Roland Šmahajčík. Na konte má v tejto sezóne neuveriteľných 39 gólov z toho dva dal práve do siete Spartaku. Máme sa na čo tešiť.

ONLINE PRENOS

10.6.2018 / 17:00/ 25. kolo / V. liga skupina A / Turzovka

FK TATRAN TURZOVKA  –   3:1 (2:0) –   TJ SPARTAK VYSOKÁ

Góly :17′ , 41′ , 76′ Šmahajčík / 78′  Červenec

live komentár:

úvodné zostavy:

FK Tatran Turzovka: 20 Michal Stolarik, 10 František Bytčanek, 4 Peter Horčičák, 33 Roland Šmahajčík, 37 Mário Král, 7 Filip Ciesarik, 11 Peter Rovňanik, 27 Filip Lietavay, 6 Michal Pavlík, 22 Peter Bibora, 9 Jozef Povinec

TJ Spartak Vysoká: 31 Juraj Malík, 6 Peter Barčák, 8 Peter Červenec, 9 Martin Syrový, 10 Dávid Nekoranec, 11 Lukáš Putorík, 12 Erik Jančík, 13 Michal Šichman, 14 Ján Pavlica, 15 Jaroslav  Putorík (c), 16 Kristián Kovalik

Hlavný rozhodca: Miloš Štrba

Asistenti: Jozef Čuboň, Rastislav Staškovan

Skončil sa zápas, kde domáci s Ranaldom Šmahajčíkom opäť ovládli svoju pôdu. Ronald navýšil svoje konto na 42 gólov a v  V. lige je nedostihnuteľný…

Sledujeme kysucké „El Clasico“ v Skalitom – vyjadrenie trénerov

90′ KONIEC hostia dvoma strelami vedľa bránky pohrozili, zápas končí, ďakujeme za pozornosť

89‘ domáci opäť striedajú, odstupuje Letavay, nastupuje Roman

87‘ Vysočania zakombinovali, šanca z toho nebola

85‘ striedajú aj hostia, odchádza Pavlica, nastupuje Kovalik

85‘ opäť skvelý Šmahajčík v akcii, pred bránkou ešte prihrával tiesneny obrancom, nakoniec bez gólu

83‘ na druhej strane zásahoval aj domáci brankár, po vykope domáci opäť útočia, gól z toho nebude

81‘ brankár Vysokej zneškodnil vyloženu šancu Stanika

78′ Gól, hostia znižujú z pokutového kopu hráčom číslo 8 Peter Červenec, po faule

76′ Gól , strela Šmahajčíka končí prekvapivo v sieti, brankár ju podbehol

75‘ domáci striedajú odchádza Kráľ, do hry ide Staník 44

74‘ niekoľko faulov na oboch stranách, v strede ihriska

71‘ domáci striedajú odchádza Povinec, prichádza Rovnanik Marián 3

70‘ diváci sa bavia na umeni domáceho brankára, v skrumazi pred vlastnou bránkou chytal loptu snáď na 5 krát, na zemi ale bezpecne kryl svojnu svätyňu

67‘ Bibora opäť v úniku rozhodol sa v šestnástke o kríznu prihrávku, ta bola zrazena, následný rohový kop narobil hosťom problémy, sta v sa nemeni

64‘ hostia opäť triafaju bránku, tentokrát presne do stredu, do náruče domáceho golmana

62‘ Smahajcik v úniku krizovany Putorikom, ktorý zachraňuje v poslednej chvíli, tečovaná strela tesne nad

61‘ prvá strela hostí na bránku, domáci brankár, vyhrážal

57 ŽK prvá žltá karta zápasu, získava ju po faule domáci kapitán Horcicak, hostia priamy kop zahrávali a následne zakončili vysoko nad bránku

55‘ Smahajcikove sólo zastavil hvizd rozhodcu, spracoval loptu slapakom

53‘ dve rýchle šance na oboch stranách, obe bránku minuli

51‘ zaujalo sólo domáceho Biboru, sám vybojoval loptu v polovičke a potiahol si ju až do šestnástky, zakončiť sa mu nepodarilo

48‘ domácich zastavila v sľubnej šanci ruka utociaceho hráca

46‘ hlavný rozhodca hvizdom odštartoval druhý polčas v čase 18:02

45‘ hlavný rozhodca Štrba ukončil prvý polčas

44‘ hostia majú po faule výhodu priameho kopu z rohu šestnástky triafajú iba múr, takže za celý polčas sa im nepodarilo ohroziť bránku Turzovky.

42′ Gól, teraz sa už Roland nemýlil, ľavou nohou prekonáva hosťujúceho brankára

41‘ po rýchlej kombinačnej akcii sa k hlavičke dostal opäť Šmahajčík, brankár Malík loptu bezpečne kryje

38‘ viacero nepresností na oboch stranách

33‘  v týchto chvíľach majú viac z hry hostia, k bránke sa zatiaľ stále nedostali

30‘ potlesk domácich divákov si vyžiadal  Ciesarik, z rohu šestnástky krížnou strelou tesne minul bránku hostí

26‘ hra opäť pokračuje bezzubo medzi šestnástkami

22‘ domáci zahrávajú druhý rohový kop, na center si vyskočil Smahajčík, minul, ani jeho následná strela gól nepriniesla, zachraňoval brankár Malík

17′ Gól: loptu majú častejšie na kopačkách domáci, goool na hranici šestnástky sa krásne zorientoval domáci kanonier Šmahajčík, otočil sa a prekoná krížnou strelou k žrdi brankára hostí

15‘ prvý rohový kop zahravali domáci, žiaľ nevytazili z toho nič

13′ v Turzovke zatiaľ nie je čo komentovať, ak nás sledujete  za nechajte prosím komentár na našom Facebooku

08′ faul na domaceho hráča č 11 na stredovej čiare, standardka záhradná neštandardne a bez  výsledku

06′ zatiaľ sledujeme hru medzi šestnástkami, strelu na bránku sme ešte nevideli

02′ úvod stretnutia začal opatrne, na oboch stranách  hlavný rozhodca z hry vyradil dve lopty, tretia už uspela a v hre sa pokračuje

00′ úvodný hvizd hlavného rozhodcu zaznel v Turzovke presne o 17:00

16:50 v Turzovke sa husto rozpršalo, no tribúna sa aj tak zapĺňa, derby pritiahlo aj divákov zo susedných obcí.