Okresnú futbalovú súťaž zatiaľ vedie Podvysoká s Korňou

1. kolo VI. ligy QUICK SPORT

PODVYSOKÁ – VADIČOV 4:0 (1:0)

Góly: 38., 59. P. Šinal, 78., 89. E. Babiš.

Opatrný úvod zápasu priniesol vyrovnaný priebeh s gólovými príležitosťami na oboch stranách. Výborný výkon brankára hostí nerozhodil ani nariadený pokutový kop v 29. minúte zápasu. Vystihol smer domáceho hráča Sabelu a penaltu zneškodnil. Až v 38. minúte sa presadil Patrik Šinal, ale to bol do polčasu jediný pekný moment zo strany domácich. Nervózny úvod druhého polčasu rozhodca zvládol, udelil hosťom viacero žltých kariet a tí sa opäť začali venovať hre. V 59. minúte Patrik Šinal navyšuje na 2:0, ale opäť sa hra vyrovnáva. Až tretí gól z kopačky Mareka Babiša priniesol pokoj do domáceho tímu a od tej doby si zápas naozaj užívali. To vyústilo až do štvrtého gólu do siete rezignovaného Vadičova.

Podvysoká: Š. Srníček – D. Stopka (33. M. Poláček), D. Gembiczki, J. Furdan (72. M. Bytčanek), J. Sabela, J. Slúka (74. M. Krnáč), M. Babiš, S. Steiniger (82. D. Frolo), M. Vilim (82. M. Slíž), F. Tatarka, P. Šinal.

Vadičov: S. Brišš – P. Skrutek, M. Zuziak, M. Madigár, M. Minárik, K. Šalga, Michal Zátorský, D. Švík (43. Marek Zátorský), V. Koža, J. Klučiarik, S. Remiš.

Rozhodoval: P. Jantoš.

Divákov: 150.

KORŇA – NOVÁ BYSTRICA – 2:1 (1:1)

Góly: 13. M. Učník, 90. M. Srníček – 17. V. Frančiak.

Už v prvej štvrťhodinke sa domáci ujali vedenia, ale hostia dokázali okamžite vyrovnať. Vyrovnaný zápas začal byť v závere dosť nervózny, čo pre hostí znamenalo až 6 žltých kariet. Samotný záver zápasu lepšie zvládli domáci a v posledných sekundách obrali hostí o bod.

Korňa: T. Dička – M. Srniček, A. Tabaček (68. A. Stanik), T. Korček, J. Roman (44. P. Hrtús), M. Srníček, J. Michalíček, A. Kašpar, Peter Baričák (83. Pavol Baričák), M. Zborovančík (46. Michal Učník), Miroslav Učník.

Nová Bystrica: M. Poništ – R. Cabadaj, P. Džurný, M. Cáder (68. Ľ. Šadibol), M. Griga, R. Kováč, V. Frančiak, M. Držiak (76. P. Dubovický), T. Kocifaj, Ľ. Štrba (46. D. Vidosavljević), J. Chmurčiak (46. Ľ. Pavolko).

Rozhodoval: M. Petrák.

Divákov: 120.

RAKOVÁ – RADOĽA 2:3 (0:2)

Góly: 53. Ľ. Maľovaník, 70. P. Elsner – 15. J. Poláček, 28. S. Žubor, 84. T. Šuták(PK).

Raková: T. Kajánek – R. Rafaj (46. P. Elsner), V. Lutera, M. Čačurák, J. Šimek, J. Krištofík, M. Vyšlan, R. Tatarčiak, Ľ. Maľovaník, M. Bednárik, J. Roman (88. P. Bednárik).

Radoľa: R. Kotrč – P. Vnuk, T. Šuták, I. Vnuk, Š. Vnuk, S. Žubor, J. Poláček, Š. Kočiš, K. Kováč, M. Marčan, J. Macúš.

Rozhodoval: L. Nekoranec.

Divákov: 30.

NESLUŠA – OLEŠNÁ 2:7 (2:3)

Góly: 20. V. Buček, 27. R. Vlček – 8. R. Kováčik, 11. D. Kratochvíl, 13. E. Jaroš, 50.(PK), 90. Marcel Ferenčák, 52., 82. D. Svitek.

Nesluša: M. Helt – S. Mečiak, V. Buček, P. Repák, R. Židek (62. M. Kloták), L. Šlapka, R. Vlček, L. Minár, T. Janec (62. D. Mičky), M. Tichý, M. Holeščák.

Olešná: T. Badžgoň (46. V. Griga)– R. Kováčik (60. M. Šperka), E. Jaroš, R. Kubiš, S. Palárik (46. L. Palica), D. Kratochvíl (90. D, Dadík), D. Svitek, Marek Ferenčák, Marcel Ferenčák, J. Šurík, M. Šamaj (46. P. Mudrik).

Rozhodoval: Ľ. Belko.

Divákov: 50.

ČADCA B – OCHODNICA 4:1 (1:1)

Góly: 44. T. Podmanický(PK), 50. L. Vessa, 69.(PK), 73. P. Polaček – 22. T. Židek.

Čadca: M. Kopečný – Ľ. Kuric, J. Bugáň, Š. Kavuliak, T. Šimanica (28. ŽK, 88. ČK), L. Vessa (60. E. Čečotka), T. Podmanický, M. Štens (70. P. Choluj), P. Polaček (76. D. Lušňák), P. Kopačka (80. R. Vessa).

Ochodnica: M. Olejko – M. Surovčák, J. Mokáň, R. Piják, P. Čečko, P. Gašinec, P. Vavrek (29. M. Holka), P. Tarana (81. M. Mikloš), J. Slivka, D. Slivka, T. Židek.