north-uprava

North Side Turzovka je Vicemajster Slovenska!

Na Majstrovstvách Slovenska Open našli jediného premožiteľa! Turnajom prešli s vynikajúcou bilanciou 7 zápasov, 5 výhier a 2 prehry. Jediný súper bol nad ich možnosti.  Iron Horse im vystavil stop v skupine aj vo finále. Veľkým pozitívom bol podľa oficiálnej stránky North Side Turzovka Ultimate frisbee time fakt, že tím podával počas celého turnaja stabilné kolektívne výkony.

„Počas zimnej prípravy sme sa snažili poctivo pracovať na herných konceptoch a na individuálnej príprave čo sa výrazne podpísalo na našom výkone počas majstrovstiev. Samozrejme nielen fyzická a koncepčná pripravenosť ale aj koncentrácia a stabilné výkony boli dôležitá súčasť úspechu. Nakoniec ale bojovnost a srdce rozhodli v momentoch kedy zápasy boli vyrovnané a výhru mali na dosah oba tímy. Je to pre nás veľký úspech a motivácia pracovať na sebe ďalej,“ poznamenal pre www.kysuckysport.sk vedúci tímu Jakub Banetka.

O jedinom premožiteľovi sa zanietene vyjadril, že nejde o klasický tím, ale výber hráčov Slovenska, ktorí majú víziu hrávať Európskej scéne: „Iron Horse tvoria hráči európskej kvality, ktorí hrávajú dlhšie a sú skúsenejší. Hrať vyrovnaný zápas s takýmto súperom a počas zápasu mať šancu vyhrať je pre nás veľmi potešujúce. Musíme pokračovať v tom čo robíme, nazbierať skúsenosti z európskej scény. Stále je toho veľmi veľa čo máme zlepšovať,“ dodal Banetka.

51951394_2563810876979348_8095676447135367168_n

VICEMAJSTRI SLOVENSKA vo FRISBEE Horný rad zľava: Marián Marciš, Jakub Jánoška, Filip Červeník, Matúš Olešňaník, Adam Jakuš. Dolný rad zľava: Jakub Banetka, Patrik Kovalík, Ladislav Dlhopolček, Jakub Jurášek, Marek Mikula.

 

 

HALOVÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA OPEN VO FRISBEE

Výsledky

Sobota

Skupina
North Side Turzovka – Paskudy 14:10
North Side Turzovka – Expendables 13:10
North Side Turzovka – Kefear 14:8
North Side Turzovka – Iron Horse 10:15

Nedeľa

Štvrťfinále 
North Side Turzovka – Mental Discorders – 12:9
Semifinále
North Side Turzovka – Outsiterz – 8:7
Finále
North Side Turzovka – Iron Horse 12:16

 

KYSUCKÝ ŠPORT

Foto: klubová stránka