florbalkm

KYSUCKÝ FLORBALOVÝ VÍKEND

Mestská florbalová liga Čadca – seniori – 3.KOLO

Dream Team : Morgans – 7:3 (3:1,3:0,1:2) – Hajduk, Kupka D. 2, Mravec F. 2, Mravec M. 2 – Hlava 2, Brisuda T.

Hráči zápasu: Vlado Najdek (Dream Team) – Ján Matejčík (Morgans)

Potheads : IBK Gymo – 4:6 (0:1,3:4,1:1) – Jedinák 2, Michalina Mi. 2 – Ondrušek, Baliga 3, Truchlý, Drexler

Hráči zápasu: Miroslav Michalina (Potheads) – Jakub Baliga (IBK Gymo)

FBC Devils Čadca : Fretky – 4:7 (1:2,3:0,0:5) – Kantorík 4, Smreček, Bobek 3, Truchlík, Skotnický, Pitel

Hráči zápasu: Richard Bíroš (FBC Devils Čadca) – Matej Bobek (Fretky)

EXTRALIGISTKÁM z Kysuckého Nového Mesta sa sobota vydarila

V sobotu 15.10.2016 bojovali kysucké florbalistky o ďalšie 3 body v 3. kole extraligy na súperovej palubovke v Banskej Bystrici. Prvá tretina začala úspešne pre Bystričanky, ktoré strelili prvý gól. Kysučanky sa našťastie spamätali a po prvej tretina vyhrávali 2:1. Po zbytočných individuálnych chybách sa v druhej tretine našim dievčatám moc nedarilo. Banská Bystrica vyhrávala 4:3. Tretia tretina patrila opäť našim dievčatám, ktorým sa podarilo vyhrať s konečným výsledkom 8:5. Zverenkyne Michala Vlčka si tak odnášajú z Banskej Bystice zaslúžené 3 body.

Druhý víkendový zápas cestovali naše florbalistky do Spišskej Novej Vsi k najlepšiemu tímu na Slovensku. Kysučankám chýbali niektoré hráčky, ktoré zo zdravotných dôvodov nemohli na zápas nastúpiť. Aj napriek veľmi dobrému bráneniu Kysučanky prehrali v úvodnej tretine 2:0. Stav po druhej tretine bol v prospech súperiek 6:1. Posledná tretina zápasu bola veľmi vyrovnaná. Domáce aj hosťujúce družstvo strelilo po 3 góly. Konečný stav zápasu FBK Kométa Spišská Nová Ves a MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto je 9:4.

Po štyroch zápasoch sú ženy z Kysuckého Nového Mesta na 5. mieste v Slovenskej Extralige so ziskom 5 bodov a skóre 22:29.

florbalkm

Popis k foto: nástup na zápas FbK Kométa Spišská Nová Ves – MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto