ZBOROV NAD BYSTRICOV – VYSOKÁ NAD KYSUCOU 2:0 (1:0)

Zborov nad Bystricou: M. Šustek – J. Mihalda, L. Ďugel P. Grajciar, P. Černošek (39. T. Mešťanik), J. Tvrdý, A. Rusnák, J. Martinec, A. Kocifaj, P. Tvrdý, S. Kubla.

Vysoká nad Kysucou: D. Švík – M. Pavlica, P. Barčák, P. Červenec, R. Planeta, D. Nekoranec, L. Putorik, L. Kovalík (64. M. Bongilaj), J. Pavlica , J. Putorík, K. Kovalík.

Rozhodoval: R. Riško.

Divákov: 200.

VARÍN – ČIERNE 2:2 (2:0)

Góly: 15. M. Repaský, 17. M. Lopušan – 73. M. Birtus, 88. J. Malik.

Čierne: J. Podolák – L. Benko, M. Dirgas, P. Strapáč, A. Jaroš, J. Malik, J. Šulgan, M. Birtus, E. Cyprich (51. T. Priečko), T. Časnocha, R. Baláž.

Rozhodoval: R. Chmúrny.

Divákov: 150.

SKALITÉ – PREDMIER 2:0 (1:0)

Góly: 13. F. Mudrík, 51. P. Borovička.

Skalité: E. Kavčák – E. Petrák, M. Špilák, D. Čanecký, R. Špilák (72. M. Kotschy), F. Mudrík, P. Gavenčiak (89. M. Horečný), P. Borovička, J. Krčmárik (77. M. Holák), F. Lušňák (57. P. Vaňovec), R. Mikula (88. P. Laš).

Rozhodoval: M. Náther.

Divákov: 100.

TURZOVKA – RUDINSKÁ 4:2 (3:1)

Góly: 7., 36.(PK), 86. R. Šmahajčík, 43. T. Kašjak – 41. P. Zaťovič, 57. V. Pilát.

Komentár: 1.polčas priniesol zaujímavý futbal, hra mala spád a prelievala sa z jednej strany na druhú. Prevahu aj viac šancí mali však domáci futbalisti, ktorí svoj kvalitný výkon pretavili do polčasového vedenia 3:1, keď dva krát skóroval Šmahajčík a po dvoch gólových prihrávkach trafil do čierneho aj Kašjak. Po vlažnom vstupe do 2.polčasu sme opäť prevzali iniciatívu a vypracovali si viacero šancí. Strely Ciesaríka a Kašjaka ale opečiatkovali iba brvno a tak hostia trestali kontaktným gólom. Po jeho inkasovaní sme značne znervózneli, z našej hry sa vytratila presnosť a pohyb, ale trpezlivosťou sa nám darilo zápas kontrolovať a získať späť stratenú iniciatívu. Vďaka tomu sme si vypracovali ďalšie príležitosti a Šmahajčík pekným gólom uzavrel skóre. Zaznamenali sme tak zaslúžené víťazstvo nad húževnatým súperom, ktorý určite nepatrí na posledné miesto tabuľky. V bráne podal výborný výkon Timek, ktorý nastúpil so sebazaprením a patrí mu osobitné poďakovanie a uznanie. (zdroj: FK Tatran Turzovka)

Turzovka: P. Timek – J. Povinec, M. Hrčka, M. Pavlík (82. M. Rovňaník), F. Bytčanek, F. Sliž (90. P. Horčičák), P. Blažek (78. P. Rovňanik), F. Ciesarík, R. Šmahajčík, T. Kašjak, M. Zatkuliak.

Rudinská: M. Saga – P. Králik, J. Buček, R. Malíček, M. Luciak, M. Malíček (25. V. Pilát – 75. M. Bičánek), R. Ondrúšek, Š. Malík, J. Švirik, P. Zaťovič, R. Buček.

Rozhodoval: P. Hrivo.

Divákov: 180.

Ostatné zápasy V. ligy skupina A

Belá – Štiavnik 2:1 (0:0), Rajecké Teplice-Konská – Višňové 2:1 (2:0), Rajec – Strečno 2:0 (0:0).