sportovec-desatrocia-6

Kto je vaša Športová osobnosť desaťročia?

Dlhšie sme váhali, či začať tento projekt a kedy. Od jesene, od kedy sa situácia na Slovensku a vo svete nevyvíja priaznivo, nie je ľahké určiť kedy začať a správne sa nastaviť na ďalší úspech. Sme však toho názoru, že úspechy a ľudia, ktorí ich vytvorili za ostatné obdobie si zaslúžia veľkú pozornosť. Možno práve v dobe, ktorá skúša našu disciplínu, mentálnu odolnosť a športového ducha, naša spoločnosť uvíta nový projekt – Športová osobnosť desaťročia, ktorým by sme chceli jedno športové desaťročie zhodnotiť a na druhé športové desaťročie sa dobre naladiť.

Veríme, že sa situácia na Slovensku a vo svete bude zlepšovať aj s príchodom jari a my budeme pripravení odštartovať nové športové desaťročie v zdraví a pri spomienkach na úspechy desaťročia minulého. Pretože len takí ľudia dokážu v reálnom živote skutočne uspieť, ktorým bije v hrudi športové srdce a životom sprevádza nezlomný duch. Koniec koncov. Životodárny pohyb srdca patrí k tým prvým základným pohybovým aktivitám v našom tele, ktoré si často neuvedomujeme, ale bez tejto pohybovej aktivity je všetko okolo nás a v nás ničím.

Navyše cítime vhodnú príležitosť začať anketu Športová osobnosť desaťročia S myšlienkami na príchod jari, kedy bude všetko v prírode ožívať a ..

Konzultujeme nielen názor odbornej športovej verejnosti, ale aj názor fanúšikov. Pýtame sa, kto môže byť za ostatné desaťročie tou správnou športovou osobnosťou alebo športovými osobnosťami zasluhujúcimi pozornosť. Z jednoduchého dôvodu. Veríme, že práve športové srdcia našej športovej komunity dokážu odolať každej nepriaznivej situácií v živote a podporiť na ceste k zásadnému a vytúženému riešeniu. Čím viac športových sŕdc bude v týchto časoch silno biť, tým skôr príde želané víťazstvo a nový začiatok.

Preto neváhajte a zasielajte nám svoje typy na možnú športovú osobnosť desaťročia, ktorá vás oslovuje Vďaka svojím výsledkom, prístupu k športu či buldočej povahe niečo pre svoj milovaný šport robiť a neváha každý deň pracovať na svojom športovom výkone, podporuje rozvoj svojich zverencov alebo vytvára zázemie pre športovcov na ceste za vytúženým športovým úspechom, čo má zmysel nielen pre nich ale aj pre celú spoločnosť.

Ďakujeme, tešíme sa na všetky typy a podnety!

Našu anketu chceme zakončiť tak ako sa patrí  – galavečerom, ktorého presný termín sa dozviete včas. Podľa podmienok a situácie v spoločnosti či jednotlivých štátoch sa rozhodne, kde, kedy a ako pristúpime k oslave športu nielen na Kysuciach. Športu zdar priatelia!