hokejbal

23.-24.1.2016 v Čadci – O pohár Kysuckej hokejbalovej únie – Memoriál Stanislava Jurgu 2016

O pohár KHÚ – Memoriál Stanislava Jurgu 2016 sa nezadržateľne blíži. Zatiaľ prejavili záujem známe mužstvá, aj niekoľko nováčikov. Potvrdíme rekordný rok 2015?

Doteraz sa prihlásili tieto tímy: Dream team, Hbc Čadca Podzávoz, Empire Okružná, Hbk Drucker Čadca, Hbc Skalité, MicroTec Žilina, Hbk Čadca U19, DCA Stars…

Po minulé roky sa konal turnaj jeden deň, ak bolo 8 účastníkov. Tento rok sme vás pozvali na dvojdňovku aj preto, že sa očakáva aspoň dvojmiestna cifra uchádzačov o putovný pohár Stanka Jurgu. Preto ak máte záujem, určite sa ešte prihláste na 0949499631, alebo v správe pre KHÚ na FB, máte čas do utorka, 19. 1. 2016.

Turnaj sa hrá podľa pravidiel Slovenskej hokejbalovej únie. Samozrejme je nutné urobiť niekoľko úprav kvôli podmienkam v Mestskej športovej hale Čadca, na ktoré sme si čiastočne zvykli. Pripomenieme ich s rozpisom turnaja.

Štartovné na mužstvo ostáva 80 Euro. V ňom má desať hráčov zabezpečený štart na turnaji, občerstvenie počas obidvoch dní, pitný režim, kvalitných rozhodcov a špecifickú starostlivosť. Minimálne štartovné, či ak chcete zálohu za tím (50 Euro) je treba uhradiť najneskôr do 21. 1. 2015 na číslo účtu, alebo osobne!

Počet a mená hráčov v tíme je treba zaslať najneskôr do 21. 1. 2016, aby sme vedeli zabezpečiť všetko potrebné včas. Súpiska mužstva sa uzatvorí deň pred turnajom. Počas turnaja  nie je možné nikoho dopísať. Pri viac hráčoch ako desať, každý ďalší člen tímu platí štartovné na dva dni len 8 E.

Občerstvenie zabezpečíme v bufete. Tiché miesta vyplní DJ a možno sa podarí aj niekoľko  zaujímavých prekvapení.

Veríme, že si hokejbalisti prídu na svoje a ich fanúšikovia ocenia dobrú hru. Všetko preto urobí organizačný tím Kysuckej hokejbalovej únie.

Aby sme na nikoho nezabudli, chceme sa poďakovať mestu Čadca za poskytnutie Mestskej športovej haly. Ďalších partnerov spomenieme neskôr.

info a foto: http://www.hbkcadca.sk/cl/890/este-styri-do-tucta.html

Pre ďalšie informácie volajte 0949 499 6310949 499 631, alebo kontaktujte KHÚ na Facebooku.